Pakvietimas i Svajoniu Gimtadieni

svajoniu-gimtadienis
Sveikos, mielosios kolegės Laima (Aalborgo mokykla) ir Virginija (Odensės mokykla).
Kaip turbūt jau matėtė reklamose, mūsų bendruomenė švenčia savo 5-erių metų gimtadienį sekmadienį lapkričio 13d. Ta proga būtų labai malonu pamatyti tiek jus, tiek jūsų mokinukus bei jų tėvelius. Svečiuose taip pat bus naujoji Lietuvos ambasadorė Danijoje, kuri irgi labai norėtų su jumis susipažinti asmeniškai, bei išgirsti apie jūsų darbus, pasiekimus bei sunkumus. Todėl siunčiu jums abiems nemokamą nuoširdų pakvietimą sudalyvauti šioje gražioje šventėje. Be to dar noriu pasakyti, kad visiems kartu su jumis atvyksiantiems vaikams ir tėveliams bilietų kainos bus kaip bendruomenės nariams, kad kompensuotume šiek tiek kelionės išlaidas. Labai laukiam jūsų visų. Kuo skubiau praneškite atvykstančių vaikų skaičių, nes jiems ruošiame specialias Kakės Makės dovanėles. Iki pasimatymo sekmadienį.
Su pagarba
Neringa Kelting

Permanent link to this article: https://www.mokyklele.dk/2016/11/pakvietimas-i-svajoniu-gimtadieni/