Mokinių patarimai tiems, kurie nežino, ką veikti

Šiandien literatūrinįame žurnale vaikams “Laimiukas” perskaitėme įdomų straipsnį apie vaikus, kurie dažnai klausia- “Ką veikti?
Štai keli mūsų mokinių patarimai
Jei neturi, ką veikti, tai gali pasidaryti savo karuselę ir suktis ja, kiek nori. Jei ir draugai norės išbandyti, tai galėsite kartu padaryti daugiau karuselių ir sūpynių. Taip turėsite savo Tivolį. Lukas Š.
Jei turi šunį, tai gali išmokyti jį visokių triukų. pvz. duoti penkis. Galima išmokyti savo šunį gulėti. Tai labai smagu, tu gali tai parodyti savo draugams, mamai, tėčiui. Julius
Eik sportuoti. Gali sportuoti kieme. Išeik pabėgioti arba susirask kilimėlį ir sportuok. Jeigu turi šunį, gali pabėgioti su juo. Bus naudinga ir tau ir šuniui. Augusta
Veikti visada yra ką! Jei tau nusibodo sėdėti namuose, tai laikas paskambinti draugams, susirinkti ir nuridenti didžiausią senį besmegenį. Tik reikia sulaukti dienos, kad būtų sniego, tinkamo sniego. Normalus senis besmegenis būna iš trijų rutulių, bet galima padaryti ir iš daugiau. Taip pat reikia akių, nosies, rankų. Panaudoti patarčiau šakas, morką, akmenukus. Sėkmės! Karolis
Daugelis grįžę iš mokyklos iškart sėda prie kompiuterio arba žiūri televizorių. Tai aišku, kad jie neturi, ką veikti.Todėl aš sugalvojau, ką visi galėtų veikti, … geriau iškart padarykite pamokas! O jau tada galite paklausti savo tėvų, brolių ir seserų ar jie norėtų sužaisti kokį nors bendrą žaidimą. Greta

Permanent link to this article: https://www.mokyklele.dk/2014/01/mokiniu-patarimai-tiems-kurie-nezino-ka-veikti/