Mokyklėlė vėl kviečia

Mielieji Mokiniai ir Tėveliai,

atostogos baigėsi, prasideda darbai. Ateinančią savaitę mokyklos kviečia savo mokinius, Aalborgo lituanistinė mokyklėlė irgi atveria duris šešstadienį, rugpjūčio 17 dieną 10 valandą.
Kaip lietuviams įprasta-tikros pamokos vyks nuo rugsėjo, o rugpjūtis-mokyklėlė be knygų!

Labai laukiu visų mokinių ir tėvelių susitikimui po atostogų. Pasidalinsime praėjusių atostogų įspūdžiais, pažiūrėsime, kiek vaikai paaugo, susipažinsime su pradedančiais lankyti mokyklėlę mokinukais ir jų tėveliais, po to vaikai pažais, o mes su tėveliais aptarsime mokyklėlės darbo laiką, renginius. Kaip jau minėjau, mokyklėlėje atidaroma mažųjų klasė.

Iki šeštadienio!

Mokytoja Laima

Permanent link to this article: https://www.mokyklele.dk/2013/08/mokyklele-vel-kviecia/