Automatiniai laiškai iš mokyklėlės puslapio…

Sveiki,

Visų pirma norėčiau atsiprašyti dėl šiandien iš mūsų puslapio atsitiktinai visiems išsiūsto elektroninio laiško.

Taip pat norėčiau pranešti, kad nuo šiol turėtų vėl veikti mūsų mokyklėlės automatiniai emailai. Jie yra išsiunčiami automatiškai, kai į puslapį yra įkeliamas naujas įrašas ar žinutė. Tai reiškia, kad mokytoja nuo šiol nebesiųs atskirų emailų, kai jie dubliuosis su informacija kuri yra taip pat patalpinama į puslapį.

Kiekvienas iš šių emailų gavėjų gali savarankiškai pasikeisti kai kuriuos su šias laiškais susijusius nustatymus (pvz. pašto adresą). Tam reikia prisijungti prie mūsų mokyklėlės puslapio su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Prisijungę pereikite į valdymo skydelį, tada ten pasirinkite „Subscribe2“ skiltį. Joje galėsite atlikti savo pakeitimus.

Jei esate prisiregistravę mūsų puslapėlyje, bet negavote jokių laiškų iš mūsų puslapėlio, tada patikrinkite ar šie laiškai nebuvo pažymėti kaip brukalai (spam) jūsų pašto sistemoje.

Jei turite kažkokių su puslapių susijusių klausimų, galite juos atsiųsti adresu info@mokyklele.dk.

Pagarbiai,
Darius

 

Permanent link to this article: https://www.mokyklele.dk/2013/08/automatiniai-laiskai-is-mokykleles-puslapio/