Norintiems užsiregistruoti

Labas visiems,

Padariau registracija tiems, kurie norėtų gauti naujausiais žinias iš mokyklele.dk elektroniniu paštu.  Užsiregistruoti galite puslapyje www.mokyklele.dk  spaudžiant nuorodą “Register”. Įveskite savo vardą ir savo pašto dėžutes adresą.  Mokytoja patalpina žinutę/pranešimą  puslapyje www.mokyklele.dk,  o jūs tą žinutę/pranešimą taip pat gaunate elektroniniu paštu.  Gerų žinių!

/sigis

Permanent link to this article: https://www.mokyklele.dk/2010/02/norintiems-uzsiregistruoti-2/

1 comment

    • on 03/03/2010 at 12:50

    Sveiki,

    Mano vardas Gintare ir as kitais metais planuoju studijuoti Aalborgo universitete. Esu baigusi Vilniaus Pedagogini Universiteta (Anglu kalbos filologija). Norejau paklausti, ar Jusu mokyklelej nereiks kitais metais mokytojos.

    Aciu uz atsakyma.

    Gintare

Comments have been disabled.